علم فرمولاسیون


تحقیقات ریزش مو بر روی ریوایوژن:
تحقیقات انجام شده روی ریوایوژن را بخوانید تا بدانید كه محصولات ما چگونه به دلایل گوناگون كم پشتی مو اشاره می كند.
در اینجا ما تحقیقات انجام شده روی محصولات ریزش مو را جمع آوری كرده ایم. بنابراین شما می توانید تصمیم بگیرید كه آیا ریوایوژن برای شما مناسب است یا خیر. به طور امیدوار كننده ای این تحقیق به شما كمك خواهد كرد تا بهترین تصمییم ممكن را برای مقابله با ریزش موی سر خود بگیرید.

تركیبات فعال:
تركیبات فعال ریوایوژن تركیبات طبیعی هستند كه ثابت شده است بازدارنده 5AR (آنزیم تولید كننده DHT )می باشند و گیرنده های آندروژن را بلوكه كرده، از این طریق رشد مو را تقویت می كند. این مواد فعال شامل :گاما لینولنیك اسید ،آلفا لینولنیك اسید،لینولنیك اسید،اولییك اسید،آزلاییك اسید، ویتامین ب 6، روی ، عصاره ساپالمتو، بتا سیتسترول و الیگومرهای پروسیانیدین.
ریوایوژن تنها محصول محتوی این مواد است و برای استفاده موضعی فرموله شده است.
1-    گاما لینولنیك اسید،آلفا لینولنیك اسید ، لینولنیك اسید و اولییك اسید
این مواد اسیدهای چرب ضروری هستند كه در روغن های گیاهی یافت می شوند.ثابت شده است كه این اسیدها به طور اختصاصی آنزیم 5AR را باز می دارند. در حقیقت این اسیدها قوی ترین بازدارنده های آنزیم 5AR هستند كه امروزه شناخته شده اند كه نه تنها مانند فراورده های دیگر نظیر پروپشیا از فرم دوم 5AR جلوگیری می كند بلكه بازدارنده فرم اول این آنزیم    كه در غلظت بالا در پوست سر، غدد چربی و در پوست وجود دارد نیز می باشد.افزون بر این گاما لینولنیك اسید و اولییك اسید خواص ضد التهابی قوی نیز دارند.


آزلاییك اسید، ویتامین ب 6 و روی
آزلاییك اسید دی كربوكسیلیك اسیدی است كه به طور طبیعی در تمام غلات گیاهی ، گندم سیاه (چاودار)، جو و فراورده های حیوانی یافت می شود. این اسید تایید شده توسط FDA (سازمان غذا و دارو امریكا) به صورت موضعی برای درمان آكنه موثر است و علیه شماری از عارضه های پوستی دیگر نیز كاربرد دارد. یك مدرك علمی قوی وجود دارد كه آزلاییك اسید و روی بازدارنده های قدرتمند 5AR می باشند. هنگامی كه آزلاییك ، ویتامین ب 6 و سولفات روی در غلظت پایین به یكدیگر افزوده شوند، 90% از فعالیت 5AR  جلوگیری به عمل می آید.همكاری این سه تركیب علیه 5AR این مجموعه در درمان الگوی طاسی مردانه بسیار موثر است.


ما با تركیب گاما لینولنیك اسید، آلفا لینولنیك اسید و آزلاییك اسید، ویتامین ب 6، سولفات روی و عصاره ساپالمتو یك فورمول ضد DHT بی نهایت موثر و قوی بوجود آوردیم . این تركیبات به واسطه مكانیسم های متفاوت با همكاری یكدیگر از دو نوع  1 و2 5AR جلوگیری كرده و به طور موضعی DHT را كاهش می دهند. با كاهش سطح DHT پیازهای مو می توانند رشد كنند و به طور طبیعی ضخیم و منجر به پرپشت شدن موهای سر و سالم شدن پوست سر می شوند بدون هیچ گونه عارضه جانبی كه داروهای صنعتی بدست می دهند.


در چندین سال اخیر برای درمان بزرگ شدن پروستات به طور گسترده روی ساپالمتو مطالعه شده است. عصاره ساپالمتو كه به عنوان یك آنتی آندروژن شناخته شده است،عصاره لیپوسترولیك میوه ساپالمتو می باشد.این ماده نشان داده است كه بلوك كننده موثر DHT است و همچنین گیرنده های آندروژن واقع در پیازهای مو را بلوكه می كند. مانند گامالینولنیك اسید و آلفا لینولنیك اسید نوع 1 و2 5AR را بلوكه می كند. همچنین اثبات شده است كه از فیناستراید (ماده فعال پروپشیا) قدرت بیشتری دارد.


الیگومرهای پروسیانیدین:
الیگومرهای پروسیانیدین كه به پروآنتوسیانیدین نیز شناخته شده اندتركیبات مشتق شده طبیعی هستند كه اثبات شده است مشابه ماینوكسیدیل در روگین محرك رشد مو می باشد.
مطالعات اخیر توسط دانشمندان ژاپنی ثابت كرده است كه الیگومرهای پروسیانیدین وظیفه تحریك رشد سلولهای مخاطی مو را در محیط آزمایشگاه به عهده دارند و القا آناژن را در بافت زنده پیاز مو تحریك می كنند. افزون بر این الیگومرهای پروسیانیدین خواص تحریك كنندگی رشد مو را در ریوایوژن افزایش می دهند.

اعلان انتشار فورمول جدید و تایید شده ریوایوژن با كافیین

به منظورحفظ تعهدمان نسبت به فراهم كردن قوی ترین محصولات برای درمان آندروژنیك آلوپسیا و به كاربردن تركیبات طبیعی ثابت شده علمی، كمپانی Advanced skin & hair پخش جدیدترین فورمول Scaslp therapy (محلول) خود را اعلام می دارد كه با بهره گیری از كارایی بیشتر و نیز بهبودی در بو و ظاهر محلول آن موجب افزایش رضایت مصرف كننده می شود.


تركیب جدید كافیین:
مطالعات اخیر ثابت كرده است كه نه تنها كافیین از اثرات تستوسترون روی پیاز مو جلوگیری می كند بلكه محرك بسیار قوی رشد پیازهای مو (فولیكول مو) نیز می باشد.
به طور علمی اثبات شده است كه كافیین به همراه الیگومرهای پروسیانیدین از دیگر محرك های رشد موجود در ریوایوژن ، جامع ترین تركیب محرك رشد طبیعی را بدست می دهد.
تركیب جدید محرك های رشد قوی كافیین و الیگومرهای پروسیانیدین به اضافه قوی ترین بلوك كننده های طبیعی آندروژن و 5AR كامل ترین و قوی ترین فورمول ریوایوژن
به منظور افزایش رضایت مصرف كننده، اكنون فورمول جدید ریوایوژن با رنگ روشن تر است تا از رنگی شدن موهای بلند جلوگیری به عمل آید ودارای بوی خوشایند نعنا و چربی كمتر و جذب  سریعتر می باشد.
این تغییرات بدون هیچ گونه تغییری در میزان و كیفیت تركیبات مفید بكار رفته در ریوایوژن انجام شده است.

 

مطالب خواندنی