درمان ریزش مو با LRHT

سیستم درمان ریزش موی LRHT، رشد مو را در نواحی كم پشت توسط نگهداری فولیكول های مو در فاز رشد طولانی تحریك می كند تا موها ضخیم تر رشد كنند و رشد موی نازك كاهش یابد. پیداش موی ضخیم معمولا بعد از 4-6 ماه دیده می شود اما نتایج مادام العمر دوام داشته باشد. شانه لیزری از اثرات انرژی دهنده نور درمانی به منظور بهبود بخشیدن جریان خون در سطح ریشه و پوست سر بهره می برد به طوری كه با تحریك كم كم فولیكول های مو رشد آن ها را موجب می شود.
زمانی كه فولیكول های مو قوی تر و جوان تر شدند، شكی نیست كه می توانند موی سالم تر وضخیم تری تولید كنند. بنابراین ، مهم نیست كه شما چگونه به آن نگاه می كنید و اینكه شرایطتان چیست. شانه لیزری هیر مكس مطم‌ئنا می تواند به فولیكول های موی شما در تولید مویی مستحكم كمك كند اما درجات متفاوتی دارد.
عمومی ترین تئوری پذیرفته شده ی آنچه موجب آندروژنیك آلوپسیا می شود، فاكتور DHT است.هنگامی كه آنزیم
5 Alpha Reductase با تستسترون تركیب می شود،DHT تولید می شود و سپس DHT به فولیكول مو می پیوندد و سرانجام باعث توقف تولید می شود.
در حقیقت در 95% موارد آنچه باعث ریزش مو می شود DHT می باشد كه در این مورد ریوایوژن می تواند به عنوان درمان بی نهایت موثر استفاده شود.
ریوایوژن برای این ریزش موی ارثی كه به آندروژنیك آلوپسیا شناخته شده است درمانی كاملا موثر است. ریوایوژن بی آنكه آسیبی برساند، به گیرنده های آندروژن روی مو متصل می شود و از تركیب DHT با فولیكول های مو و در نتیجه از كاهش یافتن موی شما جلوگیری می كند. با كاهش تركیب DHT با گیرنده های آندروژن، موی شما شروع به رشد كرده و چرخه طبیعی رشد مو از سر گرفته می شود. همچنان كه DHT كمتر و كمتری با موی شما تركیب می شود،فرصتی برای رویش موی سالم قوی بوجود می آورد. موهای ریز بلندتر و قطورتر شده و موی در حال سكون شروع به رشد دوباره می كند.
مصرف همزمان ریوایوژن و لیزر هیرمكس (LRHT) فرایند رشد مو را سرعت می بخشد.
 

Revivogen

ریوایوژن (محلول طبیعی ضد ریزش مو ، فرموله شده توسط متخصصین پوست)

ریوایوژن شامل تركیبات طبیعی است كه به طور علمی ثابت شده است. فرایند تولید DHT را كاهش داده و با بلوكه كردن گیرنده های آندروژن، رشد مو را تحریك می كنند.

- بازدارنده های طبیعی DHT نوع 1 و 2 فرم های آنزیم 5AR رابلوكه می كنند و از تولید DHT می كاهند.

- بلوكه كننده های طبیعی DHT ،گیرنده های آندروژن را می پوشانند و از اتصال DHT و دریافت آن توسط فولیكول ها جلوگیری می كند.

- فعال سازی و محافظت از فاز رشد فولیكول های مو و در نتیجه كاهش ریزش مو.


شامپوی بایو كلینزینگ
شامل همان تركیبات فرموله شده موجود در محلول ،به عنوان مكمل فعالیت آن ساخته شده است. اما هنگامی كه به تنهایی بكار میرود،باعث رشد مجدد موها نمی شود. شامپوی تمیز كننده بایو به آرامی پوست سر را تمیز می كند در حالی كه DHT و سبیوم را از سطح پوست سر برمی دارد. این شامپوی اختصاصی محتوی: مواد مغذی فعال زیستی ضروری است كه كار تغذیه، رطوبت رسانی و بهبود شرایط مو و پوست سر را به عهده دارد، یك محیط سالم جهت رشد و ترمیم مو بوجود می آورد.

نرم كننده و حجم دهنده موی ریوایوژن
جهت تقویت كنندگی موی سست و كم پشت فرموله شده است. این نرم كننده، رطوبت لازم را به ساقه ی مو رسانده و آن را تقویت می نماید و باعث افزایش حجم و بازگرداندن درخشندگی مو می شود. همچنین با استفاده از پروتئین های طبیعی كه ساقه ی مو را احاطه می كنند، بدنه ی آن را استحكام می بخشند و به ترمیم مو كمك كرده، موجب ایجاد موی سالم و پرپشت می شوند. با پرپشت شدن مواضع خاص ، مو پرتر و متراكم تر به نظر می رسد.


Tricomax

آیا مایلید موهایتان به بهترین نحو ممكن باشد ؟ ماسك ترایكومكس، یك پاك كننده و جوان كننده ی مو و پوست سر با فواید بی شماری است كه وجودش برای داشتن موی بهتر یك ضرورت است. ترایكومكس به طور طبیعی سطح پوست سر را لایه برداری كرده و چربی ذخیره شده اضافی را بر می دارد و منافذ بی شمار پوست سر را با از بین بردن ناخالصی ها و مواد مضر متصل به ریشه های مو تصفیه می كند.

نتایج گزارش شده از مصرف كنندگان ترایكومكس:
درخشندگی و ضخامت بیشتر مو، از بین بردن شوره سر، مناسب برای هر نوع مو و پوست سر، كمك به جلوگیری از موخورگی ، عمل كردن به عنوان نرم كننده طبیعی (عدم استفاده از نرم كننده خشك شدن مو و پوست سر را تا 75% افزایش می دهد) ، به هنگام براشینگ مو بهتر حالت می گیرد و تا پایان روز بهتر به نظر می رسد.

Hairmax

اگر نگران موهای خود هستید، استفاده از شانه لیزری هیرمكس را شروع كنید. برای ظاهر یك فرد هیج چیز دردناك تر از موی مرده و كم پشت نیست و هرچه تلاش بیشتری برای حل مشكل می كنید،احتمال كمتری برای فائق آمدن به مشكل است.
این درست جایی است كه هیرمكس گامی به سوی كمك برمی دارد به طوریكه بیش از 90% از مصرف كنندگان شانه ی لیزری هیرمكس به نتایج رضایت بخشی رسیده اند.
این دستگاه یك روش ساده و ایمن برای داشتن موی حجیم با ظاهری با شكوه است. این حقیقت ثابت شده است كه سلول های پوست به نور واكنش نشان می دهند. موی شما از این قاعده مستثنی نیست. تمامی مردان و زنان با هر سنی می توانند از درمان نور لیزر فراهم شده توسط شانه لیزری هیر مكس بهره مند شوند.

بعد از یك دوره چند ماهه ممكن است به تدریج متوجه ظاهری انبوه تر ، قوی تر از موهای خود بشوید. در زمان بیشتر ، همچنان كه هر دو گروه استفاده از شانه لیزری را ادامه می دهند معمولا متوجه روند تصاعدی افزایش فواید آن می شود.
به منظور بهتر نگه داشتن ظاهر موی شما كاربرد منظم شانه لیزری پیشنهاد می شود. كه استفاده از آن سه جلسه در هر هفته و هرجلسه 7 دقیقه كافی است .
ما افتخار می كنیم كه هیرمكس مدرن مدل پروفشنال با 12 دایود لیزر كه قابلیت شارژ دارد را به بازار عرضه كرده ایم.
این محصول كاربرپسند و بدون سیم و بسیارسبك است كه به شما اجازه استفاده در هر مكانی را می دهد.تحقیقات بالینی ثابت كرده افزایش رشد مو،به بهبود ظاهر مو و كاهش موهای نازك كمك می كند. با لیزر 12 دایودی پروفشنال رشد واقعی مو را تجربه كنید. شما بر روی محصولی تراز اول سرمایه گزاری می كنید كه از اجزا با كیفت بالا ساخته و برای تمام عمر طراحی شده است.


 

مطالب خواندنی